Zapisy ruszają już w piątek, 15 listopada o 18:00!

14 listopada 2019

W piątek ruszają zapisy na największą imprezę triathlonową w Polsce!
Na najszybszych czekają pakiety w atrakcyjnych cenach!

Tradycyjnie pierwszych 50 i 300 kolejnych zarejestrowanych zawodników na dystansie 1/8 i 1/4 korzysta z obniżonych opłat wpisowych.

Na zawodników startujących w „połówce” czeka aż 100 i 200 kolejnych pakietów w specjalnej cenie (z 500 ogólnie dostępnych).
W zeszłym roku miejsca na 1/8 i 1/4 skończyły się już pół roku przed zawodami, warto więc zapisać się w dniu rozpoczęcia rejestracji i przy okazji skorzystać z niższego wpisowego.

Chociaż Enea Bydgoszcz Triathlon odbędzie się dopiero w lipcu, warto zadbać o zarezerwowanie sobie prawa do startu już 15 listopada. W zeszłym roku aż 2000 zawodników zarejestrowało się na zawody w ciągu pierwszych 24 godzin od otwarcia zapisów, zajmując tym samym połowę dostępnych miejsc.

Na tak szybkie tempo zgłoszeń ma wpływ przede wszystkim bardzo duża popularność imprezy wśród zawodników. Startujący doceniają przede wszystkim wyjątkową, rodzinną atmosferę, możliwość startu w centrum dużego miasta, ale również dużą staranność, z jaką podchodzimy do organizacji zawodów – powiedział Aleksander Skorecki, współorganizator zawodów.

W tym roku przygotowaliśmy dodatkowy dystans dla osób, które chcą postawić pierwsze kroki w zawodach multisportowych – dodaje Jakub Kubiński, dyrektor sportowy zawodów– Decathlon TRYathlon to idealna okazja do debiutu i sprawdzenia wyjątkowych emocji, które towarzyszą osiągnięciu mety na największej imprezie triathlonowej w Polsce.

Pośpiech przy zapisach może być wskazany, ponieważ w poprzednich latach chętnych do startu było zdecydowanie więcej, niż miejsc dostępnych w strefie zmian!

Zeszłoroczne limity 1400 zawodników na najpopularniejszych dystansach 1/8 i 1/4 wyczerpały się już w styczniu!

Warto więc potwierdzić swój start już dzisiaj i zarezerwować sobie miejsce na liście startowej. – podkreślają organizatorzy.
Komplet informacji i link do formularza rejestracyjnego dostępny jest na stronie internetowej: www.BydgoszczTriathlon.pl

Nowy dystans tylko dla debiutantów!

Organizatorzy Enea Bydgoszcz Triathlon zapraszają debiutantów na dystans Decathlon TRYathlon, dedykowany wyłącznie osobom rozpoczynającym swoją przygodę z triathlonem.

Ten unikatowy koncept zawodów, pozwala przełamać bariery przed pierwszym startem w triathlonie.
Do pokonania będzie:

  • 240m pływania z nurtem rzeki,
  • 19km jazdy na rowerze,
  • 4.25km biegu.

W TRYathlonie chodzi przede wszystkim o świetną zabawę triathlonem, a nie rywalizację o jak najlepszy czas i miejsce na mecie. Dlatego też na tym dystansie nie będzie
przeprowadzana dekoracja,
 a w zamian organizatorzy zaproszają wszystkich uczestników tego dystansu na losowanie wielu wartościowych nagród. Zawodnicy otrzymają też pełen pakiet startowy i pamiątkowy medal na mecie.

Dzięki tej formule każdy może sprawdzić się w triathlonie, nawet jeśli nie posiada specjalistycznego sprzętu i doświadczenia w zawodach multisportowych.

Decathlon TRYathlon to doskonała propozycja dla rodzin zawodników, które licznie odwiedzają Enea Bydgoszcz Triathlon. Dotychczasowi kibice mogą także dołączyć do grona uczestników i zadebiutować w najlepiej ocenianych zawodach triathlonowych w centrum Bydgoszczy.

Więcej informacji o nowym dystansie znajduje się na stronie www.TRYathlon.pl