Komunikat organizatora

18 maja 2020

Drodzy Zawodnicy,

Walczyliśmy do końca, jednak wielkim smutkiem ogłaszamy, że w związku z pandemią COVID-19 jesteśmy zmuszeni przenieść 6. edycję Enea Bydgoszcz Triathlon na nowy termin: 10-11 lipca 2021.

Jest to dla nas bardzo trudna decyzja, przy podjęciu której kierowaliśmy się troską o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, kibiców i wszystkich osób zaangażowanych w organizację.
Ponadto, w związku z aktualnie obowiązującymi przepisami nie mamy możliwości zorganizowania zawodów sportowych z udziałem aż 4 500 zawodników i 20 000 kibiców.

W związku ze zmianą terminu zawodów, rejestracje i opłaty startowe automatycznie przechodzą na zawody 10-11 lipca 2021, wraz z pakietem dodatkowych korzyści (opcja nr 1).

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami w pełnym składzie, jednak ze względu na przesunięcie imprezy, przygotowaliśmy trzy możliwości:

1. Chcesz wystartować na Enea Bydgoszcz Triathlon 10-11 lipca 2021

Nic nie musisz robić, Twoja rejestracja automatycznie przechodzi na kolejny rok.

Masz zagwarantowane miejsce na liście startowej, która jest już wypełniona oraz pakiet dodatkowych korzyści:

  • bierzesz udział w konkursie, w którym rozlosujemy dożywotni pakiet startowy na Enea Bydgoszcz Triathlon oraz 15 nagród z kolekcji #MamCEL
  • w Twoim pakiecie startowym w 2021 roku znajdzie się dodatkowy gadżet 
  • na początku czerwca otrzymasz możliwość odebrania dodatkowego, darmowego pakietu startowego o wartości 50 zł oraz możliwość bezpłatnego startu w wirtualnej rywalizacji.

Odbędzie się ona w pierwotnie zaplanowanym terminie zawodów (4-5 lipca 2020). 
O szczegółach tej akcji będziemy Was informować wkrótce!

2. Przepisujesz pakiet na innego zawodnika
Masz możliwość przeniesienia pakietu startowego na innego zawodnika bez żadnych  dodatkowych opłat do 15 września 2020 roku.

W związku z wypełnionymi listami startowymi, wiele osób czeka na zwolnienie się miejsca i możliwość startu na Enea Bydgoszcz Triathlon.
Stworzyliśmy więc specjalną grupę, która ułatwi Tobie znalezienie chętnego na Twoje miejsce.
Znajdziesz ją na naszym profilu na Facebooku.

Aby skorzystać z opcji bezpłatnego przepisania pakietu na innego uczestnika należy do 15 września skontaktować się z nami mailowo na biuro@bydgoszcztriathlon.pl.

3. Nie odpowiada Tobie żadna z powyższych opcji

Prosimy o zgłoszenie mailowe na biuro@bydgoszcztriathlon.pl do 31 maja 2020 włącznie.

Przygotujemy dla Ciebie voucher o wartości wniesionego wpisowego, który możesz  wykorzystać na start w 2021 lub 2022 roku.

Otrzymany voucher możesz zrealizować osobiście lub przekazać innemu zawodnikowi, jednak z uwzględnieniem aktualnie dostępnego limitu miejsc na danym dystansie.

Na koniec komunikatu ważna prośba od nas, organizatorów.

Jak możecie się domyślać, prace nad zawodami trwają okrągły rok.

Od września 2019 przygotowywaliśmy dla Was kolejną edycję największej imprezy triathlonowej w Polsce. Kilkuosobowy zespół pracował nad projektami, zamówieniami i kompleksowym planem zawodów. 

Znaczna część elementów wchodzących w skład pakietów startowych i materiałów niezbędnych do organizacji imprezy jest już zakupiona i opłacona.

W związku z tym, że ponieśliśmy już znaczną część kosztów związanych z organizacją zawodów, chcemy zachęcić Was do przeniesienia swojego wpisowego na kolejny sezon i skorzystania z  benefitów, które płyną z wybrania tej opcji.

Będziemy wdzięczni za wsparcie, które okażecie w ten sposób.
Mamy nadzieję, że mimo trudności jakie stanęły nam wszystkim na drodze, spotkamy się na mecie Enea Bydgoszcz Triathlon 10-11 lipca 2021.

Jednocześnie informujemy, że jeżeli pojawi się możliwość organizacji zawodów w tym sezonie (2020) to oczywiście podejmiemy rękawicę i poinformujemy Was o tym fakcie.

Trzymajcie się i do zobaczenia!

Organizatorzy