` Aktualności - Enea Bydgoszcz Triathlon

Aktualności

5 grudnia 2023

Kup voucher prezentowy!

Jak wiadomo nie ma nic lepszego niż wspieranie pasji bliskiej nam osoby! W tym roku na święta sprezentuj jej start w zawodach Enea Żnin Triathlon! Już teraz w formularzu rejestracyjnym możesz kupić pakiet dla znajomego . . .
27 października 2023

Przygotuj się do sezonu w cyklu POD DACHEM!

Enea Bydgoszcz Triathlon POD DACHEM to cykl 6 startów, które odbędą się od listopada 2023 do maja 2024. Celem jest dobra zabawa, ale też okazja do regularnego, comiesięcznego sprawdzenia formy przed rozpoczęciem sezonu triathlonowego.
11 października 2023

Blisko 3000 zgłoszeń w 24 godziny!

Uwaga: chyba chcecie pobić rekord frekwencji! 🚀 W 24 godziny odnotowaliśmy aż 3000 zgłoszeń na Enea Bydgoszcz Triathlon i Enea Żnin Triathlon! 🔥🔥🔥
10 października 2023

Zapisy na sezon 2024 ruszają!

Już dziś ruszają zapisy na X edycję Enea Bydgoszcz Triathlon! Punktualnie o godzinie 18:00 kilka tysięcy zawodników rozpocznie wypełnianie formularza zgłoszeniowego.
18 września 2023

Znamy już terminy przyszłorocznych zawodów #MamCEL!

Tegoroczny sezon co prawda dopiero się kończy, ale warto już teraz zaplanować swoje sportowe cele na przyszły rok. Zwłaszcza, jeżeli mówimy o triathlonowych imprezach spod znaku #MamCEL, na których miejsca wyprzedają się na długo przed . . .
11 lipca 2023

Rekordowa, 9. edycja zawodów Enea Bydgoszcz Triathlon za nami!

Piękny słoneczny weekend 8-9 lipca, blisko 4000 zawodników oraz dziesiątki tysięcy kibiców – tak możemy streścić 9. edycję zawodów Enea Bydgoszcz Triathlon.To rekordowa pod względem liczby zawodników edycja i edycja wyjątkowa za sprawą licznych atrakcji . . .
7 lipca 2023

9. edycja Enea Bydgoszcz Triathlon już w ten weekend!

W największej triathlonowej imprezie w Polsce wystartuje blisko 4500 triathlonistów oraz uczestnikówzawodów dla dzieci: Enea Tri-Fun.Organizatorzy wraz Eneą – sponsorem tytularnym zawodów – przygotowali wiele atrakcji dlabydgoszczan i kibiców, którzy odwiedzą Bydgoszcz 7, 8 i . . .
5 lipca 2023

Ważne informacje przed Twoim startem w Enea Bydgoszcz Triathlon!

W najbliższy weekend ponad 4000 zawodników wystartuje razem z Tobą podczas 9. edycji Enea Bydgoszcz Triathlon. Racebook Sprawdź oficjalnego RaceBooka – książkę zawodów, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje przedstartowe.Są one przydatne dla debiutantów, jak . . .